Úvodní obrázek
„Dělejte smysluplnou práci, která pomáhá lidem. Buďte součástí týmu, ve kterém panuje přátelská atmosféra.“

Nabídka volných pozic

Je vám blízké naše poslání a hodnoty, ve které věříme? Cítíte, že jste podobným typem člověka jako my? Chcete pracovat v Nutricii? Pokud ano, podívejte se prosím na naši aktuální nabídku volných pozic, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.

Advanced Medical Nutrition

Manažer domácí nutriční péče

Nutricia Advanced Medical Nutrition, leader trhu v oblasti klinické výživy, hledá do svého týmu zkušenou zdravotní sestru nebo nutričního terapeuta s manažerskými a organizačními schopnostmi na pozici Manažer domácí nutriční péče. Hlavním posláním pozice bude implementace a koordinace pilotního projektu speciální domácí nutriční péče.

Produktový špecialista/Obchodní zástupca - Slovensko stred

Hľadáme Produktového špecialistu/obchodného zástupca do nášho obchodného tímu pôsobiaceho pro region Slovensko stred.

Produktový špecialista/Obchodní zástupca - Banská Bystrica region

Hľadáme Produktového špecialistu/obchodného zástupca do nášho obchodného tímu pôsobiaceho pro region Banská Bystrica.

Product Specialist/Obchodní zástupce - Morava - východ

Do divize Nutricia Advanced Medical Nutrition hledáme nového kolegu na pozici Product Specialist/Obchodní zástupce pro region Morava-východ.

Marketing Assistant – 20h/týden, vhodné pro studenty

O čem bude Tvoje práce? Podpora Brand Manažerky CZ&SK pro produkty speciální výživy (výživa pro dětské pacienty s alergií na bílkovinu kravského mléka a pro pacienty s poruchami metabolismu) v oblasti administrativy, organizace akcí, pomoc zajištění marketingových materiálů atd.

Product Specialist/Obchodní zástupce - klinická výživa (Slovensko)

Do nášho obchodného tímu pôsobiaceho na strednom Slovensku hľadáme Produktových špecialistov/obchodných zástupcov pro tyto regiony: 1. Zvolen, Brezno, Banská Štiavnica, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Poltár, Lučenec, Rimavská Sobota 2. Nitra, Zlaté Moravce, Šaľa, Komárno, Nové Zámky, Levice 3. Malacky, Senica, Skalica, Myjava, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Topoľčany

Early Life Nutrition

Farmaceutický reprezentant

Hledáme 2 reprezentanty pro následující regiony: 1. Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Louny, Rakovník, Kladno, Mělník, Litoměřice, Most, Teplice, Ústí n. L., Děčín, Rumburk, Česká Lípa, Liberec, Jablonec, Semily, Mladá Boleslav. 2. Šumperk, Jeseník, Bruntál, Štemberk, Olomouc, Prostějov, Přerov, Kroměříž, Zlín, Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Opava, Ostrava a Karviná.

Customer Service Coordinator (Part time job)

Customer Service Coordinator manages the service/ logistics requirements of all customers ensuring product delivery and service requirements are met and is in close cooperation with logistic provider.

Marketing & Digital Specialist

Tato příležitost má pro Tebe mnoho výhod, pokud chceš chodit do práce rád(a). Jednak je to smysluplná práce, protože pomáháme dětem ve zdravém vývoji. Dále je důležité, že náš marketing vzniká ve velké míře lokálně, a to je ve velkých mezinárodních společnostech poměrně vzácné. Vytváříme vlastní strategie, marketingové plány, realizujeme komunikaci on line i offline. Budeš mít proto příležitost přímo se na úspěchu značky podílet. A v neposlední řadě je to profesní i osobnostní rozvoj. Připrav se na to, že od první chvíle budeš důležitým a právoplatným členem týmu. Dostaneš velkou dávku důvěry a samostatnosti. K tomu se ti dostane podpory a pomocné ruky od tvých kolegů i potřebná školení.

Customer Service & Logistics Manager CZ&SK

As Logistics and Customer Service Manager you will ensure the smooth, efficient and on time deliveries of goods to the customers.

Specialista reportingu

Do našeho controllingového týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s velkým objemem dat v našich excelových souborech. Potřebujeme, aby se podíval/a na zoubek všem takovým souborům, udělal/a v nich pořádek, efektivnil/a je a usnadnil/a nám tak každodenní práci.

Key Account Manager (Modern Trade)

Nutricia Early Life Nutrition is currently searching for a Key Account Manager (Modern Trade) in the Czech Republic based in Prague. As a Key Account Manager (Modern Trade), you will be responsibile for growing business within modern trade partners and distributors.

Zajímají vás také další volné pozice ve skupině Danone?

NAHORU

Osobní/kariérní růst

Od první chvíle, kdy do Nutricie nastoupíte, se budete neustále učit. Learning by doing. O tom je kariérní a osobní růst v Nutricii především.

Vletíte do toho rovnýma nohama, začnete pracovat na skutečných projektech a taky sami na sobě.  Budete se učit především od vašich kolegů. Díky tomuto přístupu, který razíme, mají lidé v Nutricii možnost rychle nabývat praktické dovednosti a získat široký přehled o rychloobrátkovém zboží a farmacii. 60 % seniorních manažerských pozic se nám daří obsazovat našimi vlastními zaměstnanci. Máme i mnoho zkušeností s přestupy zaměstnanců mezi jednotlivými odděleními a divizemi. Zkrátka, nesnažíme se lidem nalinkovat budoucnost do detailu. Dáváme jim možnost najít si svou cestu a uplatnit to, co v nich je.

Přečtěte si, jak v Nutricii vyrostla Lucie

Lucie Moravcová

BRAND MANAGER

Při studiu na VŠE jsem hledala práci na částečný úvazek ve firmě, ve které uvidím příležitost "zůstat" i po ukončení studií. Z malé příležitosti se stala velká a především delší. V Nutricii pracuji již přes 4 roky. Studovala jsem matematické metody, a proto jsem se i přihlásila na pozici Category management trainee, kde moje každodenní agenda spočívala v analýze dat. Následně se podařilo pozici rozšířit a přejít na plný úvazek a přinášet do společnosti tzv. "data insight". Právě mé začátky v Nutricii mi pomohly rozšířit obzory do oblastí, které jsou ve světě businessu podstatné. Nejvíce mě oslovil silně strategický marketing, a já dostala šanci se přesunout. "Cross-funkční přesuny" firma silně podporuje a já jsem toho důkazem:-) Dnes pracuji na pozici Brand Manager Nutrilon milks a nasávám spoustu informací a znalostí nejen ze světa marketingu, ale i dalších oborů. Jestli je pro Vás podstatný Váš osobní rozvoj, Nutricia je správná volba!:-)
NAHORU

Zaměstnanecké benefity

Pro nikoho z nás nejsou benefity hlavním důvodem, proč v Nutricii pracujeme. Je nicméně příjemné vědět, že jako zaměstnanec dostáváte i pár užitečných věcí navíc.

1

Benefit cafetérie

Přispějeme vám na vzdělávání, sport, kulturu či zdravotní péči.

2

Stravenky

Je to ověřená klasika, která nechybí ani u nás.

3

Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Pomůžeme vám zajistit se na stáří či horší časy.

4

Příspěvek na výuku angličtiny

Vaše dobrá angličtina je i v našem zájmu.

5

Dovolená 5 týdnů za rok

Jen dobře odpočatí budete podávat skvělé výkony.

6

Sickdays

5 dnů za rok. Nač hned lítat po doktorech kvůli neschopence?

7

Preventivní/speciální lékařské prohlídky dle vašeho výběru

Vaše zdraví je pro nás až na prvním místě.

8

Sleva na nákup našich výrobků dětské i klinické výživy

Vaše děti a příbuzní to určitě ocení.

9

Auto pro manažery a obchodní zástupce

Bez služebního auta se manažer či obchodník neobejde.

10

Mobil a zvýhodněné tarify pro členy rodiny

I vaši blízcí mohou využívat výhodných tarifů, které se nám podařilo vyjednat.

NAHORU

Koho hledáme

Pro nás je důležité nejen to, co člověk umí, ale i to, jaký je. Hledáme týmové hráče a ne do sebe zahleděné individualisty. Chceme mezi nás nové kolegy, pro které je smysluplné poslání tím hlavním hnacím motorem k tvrdé práci. Lidi, kteří umějí budovat vztahy s ostatními.

1. Přínos a smysl práce

Je pro vás důležitý smysl a přínos práce, kterou děláte? Nebo je vám to jedno, hlavně když za svou práci dostanete zaplaceno?

1. Přínos a smysl práce

2. Otevřenost

Jste opravdu otevřený(á) k názorům druhých a inspiraci kolem vás? Jste člověkem, který se nebojí dělat věci jinak, nebo máte své zažité postupy a odmítáte se jich vzdát?

Koho Hledame 01

3. Týmový hráč

Jste týmový hráč, kterému jde vždy především o úspěch celého týmu, nebo jste individualista, který se snaží uspět na úkor ostatních?

Koho Hledame 01

4. Vztah k výzvám, tah na branku

Máte rád(a) nové výzvy a jen tak se něčeho nezaleknete? Nebo jste spíše člověkem, který má rád svůj klid bez stresu a problémů?

Koho Hledame 01
NAHORU

FAQ

Je možné, že vás zajímá něco, co jste se na těchto stránkách nedozvěděli. Vybrali jsme proto nejčastější otázky lidí, kteří se ucházejí o práci v Nutricii, a sepsali naše odpovědi.

 • Jak probíhá výběrové řízení do společnosti Nutricia?
  Výběrová řízení vždy připravujeme na míru obsazované pracovní pozici, abychom dokázali ohodnotit kompetence, které od úspěšného uchazeče očekáváme. Ve většině případů organizujeme tzv. Assessment centra (AC). AC je hromadné výběrové řízení, ve kterém uchazeči procházejí různými aktivitami zaměřenými na prověření jejich dovedností, znalostí, ale i osobnosti. Nedílnou součástí každého výběrového řízení je také individuální strukturovaný pohovor se zástupcem HR a s manažerem.
 • Jak se přihlásit do výběrového řízení?
  Máte-li zájem o některou z pozic inzerovaných v záložce „Volné pozice", prosíme, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením pozice, na níž se hlásíte. Své životopisy prosím zasílejte k rukám Lucie Paulíčkové, e-mail: lucie.paulickova@danone.com. Uvítáme také motivační dopis s odůvodněním Vašeho zájmu o pracovní uplatnění ve společnosti Nutricia na vybrané pozici. Vyjádření o zařazení do výběrového řízení obdržíte telefonicky nebo formou e–mailu do 30 dnů.
 • Jak probíhá proces adaptace?
  Každého nového zaměstnance v den nástupu osobně přivítáme v kanceláři. V rámci semináře pro nové zaměstnance ho seznámíme se základními firemními procesy. Pro celé období adaptace máme připravený individuální adaptační plán, který zahrnuje zaškolení od seniorních kolegů, interní či externí tréninky a další aktivity. Všichni nováčci si musí osvojit také základní znalosti problematiky výživy. Pro některá školení využíváme formu e-learningu a e-testů.
 • Jaké jsou další možnosti vzdělávání v rámci společnosti?
  Zaměstnancům jsou formou individuálních a skupinových tréninků a kurzů nabízeny rozvojové aktivity, které vycházejí z jejich potřeb, identifikovaných při hodnotících pohovorech a zaznamenaných v plánech osobního rozvoje. Nabídka rozvojových aktivit zahrnuje otevřené kurzy, individuální či skupinový coaching, tréninky „šité na míru“ vybraným skupinám zaměstnanců (např. obchodní zástupci, manažeři a další) nebo korporátní kurzy v zahraničí.
 • Jaké benefity nabízí společnost Nutricia svým zaměstnancům?
  Naši zaměstnanci mají nárok na 5 týdnů dovolené, finanční příspěvky na stravování, vzdělávání a penzijní pojištění, možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny a další firemní benefity formou tzv. cafetérie. V ní má zaměstnanec možnost vybrat si ze široké nabídky benefitů v oblasti kultury, sportu, cestování či zdraví. Podporujeme zaměstnankyně před, v průběhu a po mateřské dovolené, ale také rodinu, zdraví a „work-life balance" např. formou flexibilních pracovních úvazků.
 • Mají zaměstnanci příležitost ke kariérnímu růstu?
  Kariérní postup v rámci společnosti je vítán a závisí vždy na schopnostech, dovednostech a motivaci zaměstnance. Každý zaměstnanec za podpory svého nadřízeného dlouhodobě pracuje na rozvoji svých znalostí, dovedností a kompetencí. V rámci pravidelného ročního hodnocení probíhá i diskuze nad ambicemi a potenciálem našich zaměstnanců. Pracujeme na plánování kariérních drah a k jejich realizaci a naplnění připravujeme každému zaměstnanci individuální rozvojový plán.
NAHORU

Kontakty HR oddělení

Pokud existuje cokoliv dalšího, co vás o práci v Nutricii či aktuálně nabízených pozicích zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro všechny, kterým je blízké, co děláme a jak uvažujeme, pro ty, kteří se chtějí přidat. Volejte, pište nám.

Veronika Effenbergová

Veronika Effenbergová

HR BUSINESS PARTNER DIVIZE EARLY LIFE NUTRITION CZ & SK

Podpora všech oddělení v rámci divize. Zodpovědnost za oblasti: nábor zaměstnanců, adaptace, interní komunikace, hodnocení, odměňování, vzdělávání, průzkum spokojenosti zaměstnanců, atd.

 

Tel.: +420 296 332 592
veronika.effenbergova@danone.com

Daniela Mlchová

Daniela Mlchová

HR BUSINESS PARTNER DIVIZE ADVANCED MEDICAL NUTRITION CZ & SK

Podpora všech oddělení v divizi Medical. Zodpovědnost za oblasti: nábor zaměstnanců, adaptace, interní komunikace, hodnocení, průzkum spokojenosti zaměstnanců, vzdělávání atd.

 

Tel.: +420 296 332 790
daniela.mlchova@nutricia.com

Joel Bacas

Joel Bacas

TALENT MANAGER EASTERN EUROPE

Supporting all divisions of Group Danone (Danone Dairy, Nutricia Medical, Nutricia Early Life Nutrition) in CZ, SK, HU, RO, BU. Responsible for Recruitment, Talent Development & Mngmt.

 

Tel.: +36 703 993 620
joel.bacas@danone.com

Hana Váchová

Hana Váchová

TALENT MANAGER EASTERN EUROPE

Podpora všech divizí skupiny Danone pro oblast náboru nových zaměstnanců a talent managementu. (pro oddělení). Zodpovědnost za oddělení Sales, Marketing a Medical v zemích: Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Česká republika.

 

Tel.: +420 605 222 289
hana.vachova@danone.com

Kristýna Derková

Kristýna Derková

HR SPECIALISTA

Podpora divize Early Life Nutrition především v oblasti náboru zaměstnanců.

 

Tel.: +420778529463
kristyna.derkova@external.danone.com

NAHORU