Úvodní obrázek
„Dělejte smysluplnou práci, která pomáhá lidem. Buďte součástí týmu, ve kterém panuje přátelská atmosféra.“

Nabídka volných pozic

Je vám blízké naše poslání a hodnoty, ve které věříme? Cítíte, že jste podobným typem člověka jako my? Chcete pracovat v Nutricii? Pokud ano, podívejte se prosím na naši aktuální nabídku volných pozic, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.

Advanced Medical Nutrition

Brand Manager ONS SK- Maternity Cover

Nutricia Advanced Medical Nutrition, part of Danone group, is the No. 1 in Europe among medical nutrition companies. Our ambition is to establish advanced medical nutrition as an integral part of healthcare. We deliver evidence-based specialized nutrition for patients that meets the needs of infants, young children, adults and older people.Do you want to join us to contribute to a healthier world? We are now looking for a Brand Manager ONS SK located in Bratislava.

Product Specialist/Obchodní zástupce - klinická výživa - Morovskoslezský kraj

Hledáme Produktového Specialistu do našeho obchodního tým působícího v Moravskoslezském kraji, pro následující region: Ostrava, Opava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Bruntál.

Produktový špecialista/Obchodní zástupca - Banská Bystrica region

Hľadáme Produktového špecialistu/obchodného zástupca do nášho obchodného tímu pôsobiaceho pro region Banská Bystrica.

Marketing Assistant – 20h/týden, vhodné pro studenty

O čem bude Tvoje práce? Podpora Brand Manažerky CZ&SK pro produkty speciální výživy (výživa pro dětské pacienty s alergií na bílkovinu kravského mléka a pro pacienty s poruchami metabolismu) v oblasti administrativy, organizace akcí, pomoc zajištění marketingových materiálů atd.

Early Life Nutrition

Jr. Key Account Manager CZ&SK (e-Commerce)

Danone Nutricia Early Life Nutrition division is currently looking for a Junior Key Account Manager CZ&SK (e-Commerce) located in Prague.

Zajímají vás také další volné pozice ve skupině Danone?

NAHORU

Osobní/kariérní růst

Od první chvíle, kdy do Nutricie nastoupíte, se budete neustále učit. Learning by doing. O tom je kariérní a osobní růst v Nutricii především.

Vletíte do toho rovnýma nohama, začnete pracovat na skutečných projektech a taky sami na sobě.  Budete se učit především od vašich kolegů. Díky tomuto přístupu, který razíme, mají lidé v Nutricii možnost rychle nabývat praktické dovednosti a získat široký přehled o rychloobrátkovém zboží a farmacii. 60 % seniorních manažerských pozic se nám daří obsazovat našimi vlastními zaměstnanci. Máme i mnoho zkušeností s přestupy zaměstnanců mezi jednotlivými odděleními a divizemi. Zkrátka, nesnažíme se lidem nalinkovat budoucnost do detailu. Dáváme jim možnost najít si svou cestu a uplatnit to, co v nich je.

Přečtěte si, jak v Nutricii vyrostla Lucie

Lucie Moravcová

BRAND MANAGER

Při studiu na VŠE jsem hledala práci na částečný úvazek ve firmě, ve které uvidím příležitost "zůstat" i po ukončení studií. Z malé příležitosti se stala velká a především delší. V Nutricii pracuji již přes 4 roky. Studovala jsem matematické metody, a proto jsem se i přihlásila na pozici Category management trainee, kde moje každodenní agenda spočívala v analýze dat. Následně se podařilo pozici rozšířit a přejít na plný úvazek a přinášet do společnosti tzv. "data insight". Právě mé začátky v Nutricii mi pomohly rozšířit obzory do oblastí, které jsou ve světě businessu podstatné. Nejvíce mě oslovil silně strategický marketing, a já dostala šanci se přesunout. "Cross-funkční přesuny" firma silně podporuje a já jsem toho důkazem:-) Dnes pracuji na pozici Brand Manager Nutrilon milks a nasávám spoustu informací a znalostí nejen ze světa marketingu, ale i dalších oborů. Jestli je pro Vás podstatný Váš osobní rozvoj, Nutricia je správná volba!:-)
NAHORU

Zaměstnanecké benefity

Pro nikoho z nás nejsou benefity hlavním důvodem, proč v Nutricii pracujeme. Je nicméně příjemné vědět, že jako zaměstnanec dostáváte i pár užitečných věcí navíc.

1

Benefit cafetérie

Přispějeme vám na vzdělávání, sport, kulturu či zdravotní péči.

2

Stravenky

Je to ověřená klasika, která nechybí ani u nás.

3

Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Pomůžeme vám zajistit se na stáří či horší časy.

4

Příspěvek na výuku angličtiny

Vaše dobrá angličtina je i v našem zájmu.

5

Dovolená 5 týdnů za rok

Jen dobře odpočatí budete podávat skvělé výkony.

6

Sickdays

5 dnů za rok. Nač hned lítat po doktorech kvůli neschopence?

7

Preventivní/speciální lékařské prohlídky dle vašeho výběru

Vaše zdraví je pro nás až na prvním místě.

8

Sleva na nákup našich výrobků dětské i klinické výživy

Vaše děti a příbuzní to určitě ocení.

9

Auto pro manažery a obchodní zástupce

Bez služebního auta se manažer či obchodník neobejde.

10

Mobil a zvýhodněné tarify pro členy rodiny

I vaši blízcí mohou využívat výhodných tarifů, které se nám podařilo vyjednat.

NAHORU

Koho hledáme

Pro nás je důležité nejen to, co člověk umí, ale i to, jaký je. Hledáme týmové hráče a ne do sebe zahleděné individualisty. Chceme mezi nás nové kolegy, pro které je smysluplné poslání tím hlavním hnacím motorem k tvrdé práci. Lidi, kteří umějí budovat vztahy s ostatními.

1. Přínos a smysl práce

Je pro vás důležitý smysl a přínos práce, kterou děláte? Nebo je vám to jedno, hlavně když za svou práci dostanete zaplaceno?

1. Přínos a smysl práce

2. Otevřenost

Jste opravdu otevřený(á) k názorům druhých a inspiraci kolem vás? Jste člověkem, který se nebojí dělat věci jinak, nebo máte své zažité postupy a odmítáte se jich vzdát?

Koho Hledame 01

3. Týmový hráč

Jste týmový hráč, kterému jde vždy především o úspěch celého týmu, nebo jste individualista, který se snaží uspět na úkor ostatních?

Koho Hledame 01

4. Vztah k výzvám, tah na branku

Máte rád(a) nové výzvy a jen tak se něčeho nezaleknete? Nebo jste spíše člověkem, který má rád svůj klid bez stresu a problémů?

Koho Hledame 01
NAHORU

FAQ

Je možné, že vás zajímá něco, co jste se na těchto stránkách nedozvěděli. Vybrali jsme proto nejčastější otázky lidí, kteří se ucházejí o práci v Nutricii, a sepsali naše odpovědi.

 • Jak probíhá výběrové řízení do společnosti Nutricia?
  Výběrová řízení vždy připravujeme na míru obsazované pracovní pozici, abychom dokázali ohodnotit kompetence, které od úspěšného uchazeče očekáváme. Ve většině případů organizujeme tzv. Assessment centra (AC). AC je hromadné výběrové řízení, ve kterém uchazeči procházejí různými aktivitami zaměřenými na prověření jejich dovedností, znalostí, ale i osobnosti. Nedílnou součástí každého výběrového řízení je také individuální strukturovaný pohovor se zástupcem HR a s manažerem.
 • Jak se přihlásit do výběrového řízení?
  Máte-li zájem o některou z pozic inzerovaných v záložce „Volné pozice", prosíme, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením pozice, na níž se hlásíte. Své životopisy prosím zasílejte k rukám Lucie Paulíčkové, e-mail: lucie.paulickova@danone.com. Uvítáme také motivační dopis s odůvodněním Vašeho zájmu o pracovní uplatnění ve společnosti Nutricia na vybrané pozici. Vyjádření o zařazení do výběrového řízení obdržíte telefonicky nebo formou e–mailu do 30 dnů.
 • Jak probíhá proces adaptace?
  Každého nového zaměstnance v den nástupu osobně přivítáme v kanceláři. V rámci semináře pro nové zaměstnance ho seznámíme se základními firemními procesy. Pro celé období adaptace máme připravený individuální adaptační plán, který zahrnuje zaškolení od seniorních kolegů, interní či externí tréninky a další aktivity. Všichni nováčci si musí osvojit také základní znalosti problematiky výživy. Pro některá školení využíváme formu e-learningu a e-testů.
 • Jaké jsou další možnosti vzdělávání v rámci společnosti?
  Zaměstnancům jsou formou individuálních a skupinových tréninků a kurzů nabízeny rozvojové aktivity, které vycházejí z jejich potřeb, identifikovaných při hodnotících pohovorech a zaznamenaných v plánech osobního rozvoje. Nabídka rozvojových aktivit zahrnuje otevřené kurzy, individuální či skupinový coaching, tréninky „šité na míru“ vybraným skupinám zaměstnanců (např. obchodní zástupci, manažeři a další) nebo korporátní kurzy v zahraničí.
 • Jaké benefity nabízí společnost Nutricia svým zaměstnancům?
  Naši zaměstnanci mají nárok na 5 týdnů dovolené, finanční příspěvky na stravování, vzdělávání a penzijní pojištění, možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny a další firemní benefity formou tzv. cafetérie. V ní má zaměstnanec možnost vybrat si ze široké nabídky benefitů v oblasti kultury, sportu, cestování či zdraví. Podporujeme zaměstnankyně před, v průběhu a po mateřské dovolené, ale také rodinu, zdraví a „work-life balance" např. formou flexibilních pracovních úvazků.
 • Mají zaměstnanci příležitost ke kariérnímu růstu?
  Kariérní postup v rámci společnosti je vítán a závisí vždy na schopnostech, dovednostech a motivaci zaměstnance. Každý zaměstnanec za podpory svého nadřízeného dlouhodobě pracuje na rozvoji svých znalostí, dovedností a kompetencí. V rámci pravidelného ročního hodnocení probíhá i diskuze nad ambicemi a potenciálem našich zaměstnanců. Pracujeme na plánování kariérních drah a k jejich realizaci a naplnění připravujeme každému zaměstnanci individuální rozvojový plán.
NAHORU

Kontakty HR oddělení

Pokud existuje cokoliv dalšího, co vás o práci v Nutricii či aktuálně nabízených pozicích zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro všechny, kterým je blízké, co děláme a jak uvažujeme, pro ty, kteří se chtějí přidat. Volejte, pište nám.

Markéta Pfleger

Markéta Pfleger

HR BUSINESS PARTNER DIVIZE EARLY LIFE NUTRITION CZ & SK

Podpora všech oddělení v rámci divize. Zodpovědnost za oblasti: nábor zaměstnanců, adaptace, interní komunikace, hodnocení, odměňování, vzdělávání, průzkum spokojenosti zaměstnanců, atd.

 

Tel.: +420 296 332 592
marketa.pfleger@danone.com

Lenka Křenková

Lenka Křenková

HR BUSINESS PARTNER DIVIZE ADVANCED MEDICAL NUTRITION CZ & SK

Podpora všech oddělení v divizi AMN. Zodpovědnost za oblasti: nábor zaměstnanců, adaptace, interní komunikace, hodnocení, průzkum spokojenosti zaměstnanců, vzdělávání atd.

 

Tel.: +420 777 363 414
lenka.krenkova@nutricia.com

Hana Váchová

Hana Váchová

TALENT MANAGER EASTERN EUROPE

Podpora všech divizí skupiny Danone pro oblast náboru nových zaměstnanců a talent managementu. (pro oddělení). Zodpovědnost za oddělení Sales, Marketing a Medical v zemích: Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Česká republika.

 

Tel.: +420 605 222 289
hana.vachova@danone.com

NAHORU