Úvodní obrázek
„Jako zaměstnavatel usilujeme o to být výjimeční ve třech věcech, které jsou zároveň hlavními pilíři naší firemní kultury.“

Proč pracovat u nás?

Kultura Smysl A Prinos

Smysl a přínos

Každý z nás má možnost zanechat stopu, dělat práci, která pomáhá lidem. V Nutricii je poslání skutečnou mantrou, která nás spojuje.

 

Kultura Moznosti

Možnosti velké firmy

Máme možnost pracovat na velkých projektech a uplatnit své schopnosti v mezinárodním měřítku. Pracujeme s kvalitními produkty, které uznávají lidé po celém světě. 

Kultura Neformalni Atmosfera

Neformální atmosféra

Přestože jsme nadnárodní společností, zachovali jsme si lokálně svou vlastní jedinečnou kulturu. Panuje u nás neformální, až rodinná atmosféra.

 

Jak to vidíme my, zaměstnanci?

Monika Crkvová

Monika Crkvová

MEDICAL AFFAIRS COORDINATOR

Je mnoho argumentů, proč zde pracovat: stabilní mezinárodní společnost, smysluplné poslání firmy, vysoce kvalitní produkty, individuální přístup k zaměstnancům, bohatý program benefitů... Pro mě osobně je však nejdůležitější velmi přátelské a neformální prostředí firmy, protože se zde cítím jako součást jedné velké „rodiny”. Panují zde velmi vřelé mezilidské vztahy. Vím tudíž, že se na kohokoli mohu obrátit s jakoukoli prosbou či žádostí o radu. Jelikož práce v Nutricii je mým prvním „ opravdovým” zaměstnáním, kam jsem nastoupila po studiu VŠ, též si velmi vážím toho, že zde mám možnost získat mnoho nových znalostí, využívat široké nabídky školení a dále se tak rozvíjet a profesně růst.
Lenka Černá

Lenka Černá

REGULATORY AFFAIRS MANAGER

Nutricia je ideálním spojením kvalitních výrobků a skvělých lidí. Pracuji zde již 14 let a nikdy mne nenapadlo, že by moje práce byla jednotvárná. Přátelská pracovní atmosféra a řada příležitostí k rozvoji je to, co mne neustále žene dopředu a to i v takových chvílích, kdy mi zrovna není do zpěvu. Kromě toho mi Nutricia díky svým dobrovolnickým aktivitám umožňuje poznat i konečné uživatele našich výrobků jako jsou např. pacienti s metabolickými poruchami a o to větší smysl pak ve své práci vidím.
Iva Andresová

Iva Andresová

KEY ACCOUNT MANAGER

Nutricia je skvělá firma pro rozvoj. Můžete začít jako úplný junior a skončit jako (top)manager. Není to samozřejmost, musíte především chtít Vy sami, ale v případě, že na sobě hodně pracujete, ta možnost tu je. Dostane se Vám maximální podpory, a to nejen od nadřízených, ale i kolegů. Tady mezi sebou nesoutěžíme, navzájem si fandíme a těšíme se z každého úspěchu.
Kateřina Vargelen

Kateřina Vargelen

CSR EXECUTIVE

Nutricia je stabilní firma, která svou dlouhodobou strategií, chováním a hodnotami vytváří pozitivní pracovní prostředí, klade důraz na osobní a profesionální růst svých zaměstnanců. Díky CSR strategii firma navenek zvyšuje svoji hodnotovou propozici zaměstnavatele a také sounáležitost svých zaměstnanců k firemní značce. Co se mi líbí na práci v Nutricii nejvíce? Asi to, že i po 4,5 letech se do ní vracím pokaždé s úsměvem na tváři!
Katarína Tóthová

Katarína Tóthová

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovať v Nutricii bol môj dlhodobý 5 ročný sen, bola som neskutočne šťastná, keď ste si ma vybrali medzi Vás, je pre mňa cťou, pracovať v tak vynikajúcej spoločnosti. Nutricia je pre mňa ako moja druhá RODINA. Pracujem v neskutočnej pohode, teším sa noazaj na každý deň strávený v práci.
Lukáš Procházka

Lukáš Procházka

JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

V Nutricii stojí za to pracovat díky zajímavým lidem, přátelské atmosféře a kvalitním produktům. Mně se nejvíce líbí, že mám v práci prostor zkoušet a učit se pořád něco nového.
Boja Fiderová

Boja Fiderová

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

V Nutricii se mi nejvíce líbí pozitivní a kolektivní přístup - druhé rodinné zázemí.
Kateřina Sečková

Kateřina Sečková

HR BUSINESS PARTNER

V Nutricii je skvělý tým lidí, které jejich práce baví a všichni sdílejí stejnou myšlenku - poslání společnosti. Díky tomu, že moje práce má smysl, a pracuji v příjemné atmosféře, se do práce opravdu každý den těším.
NAHORU

Naše hodnoty

Firemní hodnoty pro nás nepředstavují jen slova. Jsou to naše pravidla, ve která věříme a kterými se řídíme ve všem, co děláme. Je důležité, aby jim každý člen našeho týmu rozuměl a aby mu byla blízká.

Hodnoty 01

Humanismus

Toto vznešeně znějící slovo pro nás představuje především obyčejný lidský přístup – mít skutečně rádi lidi. Vyjadřuje naše úsilí být v tom, co děláme, opravdu přínosní – dětem, nemocným, obchodním partnerům. Bez humanismu by naše poslání bylo jen reklamní frází.

Otevřenost

Věříme, že rozmanitost je zdrojem bohatství a změna neustálou příležitostí. Je důležité mít otevřenou mysl a být otevření názorům druhých i podnětům kolem nás. Odmítáme předsudky a rutinní postupy. Když dokážeme vystoupit z vlastní zóny pohody a dát prostor fantazii, inspiraci a názorům druhých, budeme se každý den zlepšovat.

Hodnoty 02
Hodnoty 03

Blízkost k člověku

Usilujeme o to být lidem na blízku, být s nimi každý den v kontaktu. Je důležité, abychom byli neformální a pragmatičtí v tom, co děláme, a jak s lidmi jednáme. Oficiálnost či dokonce odměřenost nemají v naší práci a chování místo. Vyvíjíme a vyrábíme produkty, které jsou lidem dostupné a jejichž kvalitě mohou věřit, stejně jako my.

Elán

Pokud bude každý z nás pro svou práci skutečně nadšený, přestanou pro nás existovat hranice možností a překážky tu budou proto, abychom je překonávali a ne se na ně vymlouvali. Potřebujeme být skutečně zapálení a nebát se zdravě riskovat, prošlapávat nové cesty. Jen tak dokážeme nadchnout a přesvědčit další lidi o smyslu toho, co děláme.

Hodnoty 04
NAHORU

Pracovní prostředí

V práci trávíme spoustu času a je pro nás nesmírně důležité, abychom se zde cítili dobře a uvolněně. Nečekejte žádný přehnaný luxus či napjaté prostředí, kde slyšíte upadnout špendlík na zem. U nás to opravdu žije. Pracujeme v moderních kancelářích plných světla a dobré nálady a vaříme skvělou kávu. Ostatně, podívejte se sami, jak to u nás vypadá.

Nutricia_prace_1 Nutricia_prace_2 Nutricia_prace_3 Nutricia_prace_5 Nutricia_prace_6 Nutricia_prace_7 Nutricia_prace_8 Nutricia_prace_10 Nutricia_prace_12 Nutricia_prace_13 Nutricia_prace_14 Nutricia_prace_15 Nutricia_prace_16 Nutricia_prace__17 Nutricia_prace_18 Nutricia_prace_19 Nutricia_prace_20 Nutricia_prace_21 Nutricia_prace_22 Nutricia_prace_23 Nutricia_prace_24 Nutricia_prace_25 Nutricia_prace_26 Nutricia_prace_27
NAHORU

Naše akce a rituály

Nežijeme jen prací. Jsme výborná parta a rádi spolu trávíme čas i mimo kanceláře. Vytvořili jsme si spoustu pravidelných akcí a rituálů, které nás baví a které se staly nedílnou součástí našeho života v Nutricii.

TGIF (Thank God It’s Friday)

TGIF (Thank God It’s Friday)

Jednou za měsíc se všichni, včetně nejvyššího vedení, potkáme na společném obědě. Probíráme fungování Nutricie, plány, úspěchy, projekty, na kterých zrovna pracujeme. Zcela otevřeně spolu mluvíme o čemkoliv. Je to rituál, na který si každý z nás rád udělá čas.

Mezinárodní fotbalový turnaj

Mezinárodní fotbalový turnaj

Fotbal u nás samozřejmě povinný není, ale kdo chce, může se zapojit do mezinárodního fotbalového turnaje zaměstnanců skupiny Danone. Kdybyste si snad mysleli, že se jedná o čistě pánskou záležitost, jste na omylu. Týmy jsou namíchány z mužů a žen. Bereme to vážně. Trénujeme, hrajeme zápasy s ostatními týmy regionálního clusteru a ti nejlepší pak každoročně jedou na velké finále do Paříže, Miami, Athén nebo třeba Tokia. Je to zábava a skvělá příležitost, jak poznat kolegy z ostatních zemí.

Celofiremní konference

Celofiremní konference

Dvakrát ročně, obvykle v zimě a v létě, se všichni z české a slovenské Nutricie vypravíme na společnou konferenci do nějakého pěkného hotelu na trase mezi Prahou a Bratislavou. Je to opravdu velká akce, které se účastníme úplně všichni – kancelářští i obchodníci z terénu. Máme zajímavé prezentace, přivítáme nováčky, pobavíme se při teambuildingových aktivitách i neřízené volné zábavě.

Rádi podporujeme smysluplné projekty

Rádi podporujeme smysluplné projekty

Nejsme na světě sami, kdo usiluje o něco smysluplného. Fandíme aktivitám, jako jsou např. Movember či prevence rakoviny prsu, a rádi je aktivně podporujeme.

Teambuildingy jednotlivých oddělení

Teambuildingy jednotlivých oddělení

I v rámci jednotlivých oddělení je občas potřeba oddechnout a stmelit partu. Na teambuildingové akce v rámci týmů vyrážíme pravidelně. Je to dobrý způsob, jak se odreagovat, probrat práci i mezilidské vztahy.

NAHORU