Úvodní obrázek
„Jsme hrdí na naše produkty, které lidem skutečně pomáhají. Všechny jsou výsledkem našeho vlastního výzkumu a vývoje.“

Naše produkty

Již více než 100 let vyvíjíme a vyrábíme speciální výživu pro děti a enterální klinickou výživu pro lidi se specifickými výživovými nároky.

Advanced Medical Nutrition

Produkty Left

Ve vývoji a výrobě klinické výživy jsme jedničkou v Evropě. Zaměřujeme se na aktuální potřeby pacientů, kterým nabízíme výživové přípravky v široké škále příchutí a aplikačních forem. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s lékaři, nutričními specialisty či sdruženími pacientů. Nutridrink, Nutrison, Neocate či Milupa jsou mezi lékaři, výživovými specialisty i pacienty skutečnými pojmy.

Odborná veřejnost

nutriciamedical.cz

Laická veřejnost

vyzivavnemoci.cz
nutridrink.cz

Early Life Nutrition

Produkty Right

Speciální výživa pro děti hrála v našem portfoliu vždy klíčovou roli.  Nutrilon kojenecká mléka jsou první volbou pediatrů a maminek. Nutrilon je lídr ve vědeckém výzkumu mateřského mléka a tyto výsledky využívá ve svých recepturách jako první. Nabízí široké portfolio výrobků jak pro zdravé děti, tak pro děti se specifickými výživovými nároky. Značka Hami nabízí kompletní portfolio výrobků, od kojeneckých mlék po příkrmy, pro děti od narození až do předškolního věku. Výrobky Hami jsou vyvinuty výživovými experty a jejich složení je přesně přizpůsobeno konkrétnímu věku dítěte a jeho výživovým potřebám. Bezpečnost a kvalita je pro značku Hami nejvyšší prioritou, a to od kvalitních surovin přes šetrné zpracování až po finální produkt.

nutriklub.cz
klub-maminek.cz
hrave-zdrave.cz

NAHORU